Lenovo Preferred Pro II | Keyboard | Wired | Lithuanian | Black | USB-A
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y41R64618
- Saadavus: 2
-
42€
Lenovo Preferred Pro II | Keyboard | Wired | Lithuanian | Black | USB-A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 485.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 1.34 kg |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | Lithuanian |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 1.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 207 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 210.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Preferred Pro II |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo preferred pro ii keyboard wired lithuanian black usb-a, 4y41r64618, lenovo, klaviatuurid






